top of page
Firma Prawnicza
Kancelaria SG Adwokaci

- онлайн юридическая консультация -

Review_edited_edited.png

МНЕНИЕ КЛИЕНТОВ

Петр Длубиш

Госпожа Каролина помогла нам в деле о покупке недвижимости. Благодаря ей мы прошли весь процесс без проблем. Я рекомендую.

Виолета Анговска

Прохладный!!! . Я очень доволен вашей помощью. Она мне очень помогла. Я искренне рекомендую Каролину :).

Агнешка Сипек

Профессиональный подход к клиенту, профессиональная помощь. Я рекомендую всем

Kancelaria adwokacka - SG Adwokaci

Kancelaria SG Adwokaci oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną. Nasz zespół adwokatów jest zawsze gotowy, by stanąć na wysokości zadania i spełnić Twoje cele. Zajmujemy się szerokim spektrum spraw, które obejmuje różnorodne obszary prawa. Wierzymy, że możemy zapewnić Ci opiekę prawną, na jaką zasługujesz.

Nasi adwokaci – Karolina Słupecka i Adrian Grochowski – zdobyli wykształcenie na Uniwersytecie Warszawskim oraz doświadczenie w znaczących organizacjach prawnych i renomowanych kancelariach. Możesz być pewien, że zadbają o Twoją sprawę i zrobią wszystko, by zakończyła się dla Ciebie korzystnie!

W naszej Kancelarii stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta. Dokładnie analizujemy każdy przypadek z uwzględnieniem jego specyfiki. Wykorzystujemy wiedzę prawniczą, aby pomóc Ci osiągnąć optymalne rozwiązanie i sprostać Twoim oczekiwaniom.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Czeka Cię proces sądowy?

Zgłoś się do nas!

Nasza warszawska kancelaria adwokacka działa w dwóch oddziałach zlokalizowanych na Bemowie i na Pradze.

Nasze specjalizacje

Nasza kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach: Prawo cywilne – dotyczy umów, zobowiązań, praw własności, spadków i innych kwestii związanych z prawami i obowiązkami obywateli. Prawo rodzinne – reguluje sprawy związane z małżeństwem, rozwodem, opieką nad dziećmi, alimentami i podziałem majątku małżeńskiego. Prawo karne – dotyczy przestępstw i kar, w procesie dochodzi się prawdy o zdarzeniu, adwokaci zajmują się obroną oskarżonych lub egzekwowania sankcji dla popełniającego czyn. ​Obsługa przedsiębiorców – dzięki doskonałej znajomości prawa gospodarczego pomagamy w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, opracowywaniu wiążących umów handlowych oraz ułatwiamy przestrzeganie w firmie przepisów prawa pracy. ​Egzekucja i upadłość – zajmujemy się procedurami egzekucyjnymi związanymi z upadłością przedsiębiorstw i osób prywatnych. Dążymy do zapewnienia sprawiedliwego rozwiązania dla wszystkich stron. ​Obywatelstwo – doradzamy w kwestiach związanych z naturalizacją, podwójnym obywatelstwem i prawami obywatelskimi. ​Kredyty frankowe – analizujemy umowy, chronimy prawa kredytobiorców i doradzamy w kwestiach związanych z kredytami frankowymi. ​Kredyty WIBOR – analizujemy umowy, monitorujemy wskaźniki rynkowe i doradzamy w zakresie kredytów opartych na WIBORze.

Do kogo kierujemy porady?

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług prawnych, które świadczymy zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Niezależnie od tego, czy jesteś Klientem indywidualnym, czy reprezentujesz firmę, jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom i zapewnić Ci kompleksową i profesjonalną obsługę prawną.

Jesteśmy elastyczni

Dzięki dogodnemu położeniu oddziałów naszej Kancelarii, porady adwokata może u nas zasięgnąć każda osoba mieszkająca w Warszawie. Inna lokalizacja nie jest jednak żadnym ograniczeniem! Świadczymy porady prawne online i teleporady. Jeśli pojawi się taka konieczność, przyjedziemy do Ciebie i na miejscu rozpatrzymy Twoją sprawę. Nasze usługi zdalne charakteryzuje tak samo wysoki stopień profesjonalizmu, jak w przypadku porad udzielanych w kancelarii. W naszej kancelarii adwokackiej cenimy sobie wysoką jakość usług oraz zaufanie naszych Klientów. Do każdej sprawy podchodzimy z uwagą i dokładnością. Naszym celem jest zapewnienie skutecznej i profesjonalnej pomocy prawnej, która pozwoli osiągnąć zamierzony rezultat.

Zaufaj naszej Kancelarii i skorzystaj z naszych usług najwyższej jakości!

Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową oraz osobistych spotkań z naszymi adwokatami w Warszawie, na ulicy Grenadierów na Pradze Południowej lub na Bemowie na ulicy Kazimierza Wyki.

Pamiętaj, działamy po to, by Ci doradzić i zawalczyć w Twojej sprawie!

КОНТАКТ

Прага Юг

Гренадеров 13/27, 04-052 Варшава, Польша

+48 503 157 559

Бемово

Kazimierza Wyki 15/59, 01-318 Варшава, Польша

+48 606 173 776

  • Instagram
  • Facebook

Спасибо за отправку!

bottom of page