top of page

УГОЛОВНОЕ ПРАВО

Мы представляем клиентов по всему миру, и их приезд в Польшу часто не требуется. Уточняем все детали удаленно и отправляем документы почтой или курьером.

Отдельные услуги по уголовному праву:

Связанные услуги:

Также посетите наш блог об уголовном праве:

На этом языке пока нет опубликованных постов
Когда посты будут опубликованы, вы увидите их здесь.

Prawo karne — definicja

 

Prawo karne jest jednym z podstawowych filarów systemu prawnego, odgrywające kluczową rolę w zapewnieniu porządku i bezpieczeństwa społecznego. Jako dziedzina prawa, skupia się na definicji przestępstw oraz na ustalaniu odpowiednich sankcji dla osób, które te przestępstwa popełniają. Obsługa spraw związanych z prawem karnym wymaga zarówno dogłębnej wiedzy prawnej, jak i umiejętności analizy, negocjacji oraz skutecznego reprezentowania klientów przed organami ścigania i sądami.

 

Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z prawem karnym w Warszawie (stacjonarnie) oraz w formie współpracy online, na całym świecie. Wszelkie szczegóły ustalamy zdalnie, a dokumenty przesyłamy pocztą bądź kurierem.

Reprezentując Klientów w sprawach z zakresu prawa karnego w Warszawie i online stosujemy prawo karne materialne które definiuje czyny zabronione i sankcje za ich popełnienie, oraz prawo karne procesowe, regulujące zasady prowadzenia postępowań karnych. Prawo karne materialne koncentruje się na tym, co jest uznawane za przestępstwo i jakie kary można za nie nałożyć, natomiast prawo karne procesowe określa, jak osoby podejrzane o przestępstwo są ścigane, jak prowadzone są procesy, i jakie uprawnienia przysługują oskarżonym.

bottom of page