top of page

Adwokat
Karolina Słupecka

Jestem absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Zawód prawnika wykonuję od 2017 r. Jestem adwokatem w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zdobyłam współpracując z warszawskimi kancelariami adwokackimi oraz w ramach stażu w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Specjalizuję się w prawie procesowym. Obsługuję Klientów w postępowaniach cywilnych (w tym rodzinnych, spadkowych i gospodarczych), karnych, a także administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Mam szerokie doświadczenie także w sprawach przedsiębiorców - w tym w kwestiach rejestracji, zmian czy likwidacji Spółek.

Dzięki biegłej znajomości języka angielskiego współpracuję z wieloma klientami anglojęzycznymi. Świadczę usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym.

P1012064_1_edited_edited_edited_edited_edited_edited.png

Adwokat
Adrian Grochowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Praw Własności Intelektualnej im. Hugo Grocjusza w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w renomowanych Kancelariach Adwokackich w Gdańsku oraz w Warszawie, udzielając pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym jak i korporacyjnym. Świadczyłem także nieodpłatną pomoc prawną w ramach Kliniki Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza.

 

Wykonuję zawód adwokata pod egidą Warszawskiej Izby Adwokackiej.

 

Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję na prowadzeniu sporów sądowych, w szczególności reprezentując Klientów w sporach z towarzystwami ubezpieczeń, bankami oraz innymi podmiotami rynku finansowego.

 

Prywatnie miłośnik zwierząt, sportu oraz historii.

Adrian Grochowski
bottom of page