top of page

PRAWO CYWILNE

Nasza Kancelaria wspiera interesy Klientów w zakresie prawa cywilnego w Warszawie, ale działamy niemalże na całym świecie. Reprezentując Klienta z zagranicy, często nie ma nawet konieczności, aby przyjeżdżał do Polski. To dlatego, że wszelkie szczegóły ustalamy zdalnie, a dokumenty przesyłamy pocztą bądź kurierem. Cały proces jest jednak w pełni bezpieczny, a my działamy przy użyciu profesjonalnych rozwiązaniach technologicznych, chroniących dane naszych Klientów.

Prawo cywilne w Warszawie

 

Prawo cywilne jest gałęzią prawa prywatnego, regulujące stosunki między osobami fizycznymi, lub prawnymi w zakresie majątkowym i niemajątkowym, które nie są charakterystyczne dla innych gałęzi prawa prywatnego.

Koncentruje się na ochronie indywidualnych interesów podmiotów uczestniczących w obrocie cywilnoprawnym, z zastosowaniem uniwersalnych reguł regulujących szeroki zakres stosunków społecznych. 

W Polsce, najważniejszym aktem prawnym w tym obszarze jest Kodeks Cywilny, który dostarcza szczegółowych przepisów dotyczących realizacji i ochrony praw jednostki w obrębie stosunków cywilnoprawnych. Ochrona praw wynikających z kodeksu cywilnego jest gwarantowana przez sądy powszechne, które rozpatrują spory z zakresu prawa cywilnego i egzekwują ich wyroki.

Wybrane usługi dotyczące prawa cywilnego

Odwiedź także nasz blog dotyczący prawa cywilnego:

Naszą misją jest dbanie o to, aby każdy dostał należytą pomoc prawną w tym zakresie. Jeśli szukasz więc kancelarii prawnej oferującej usługi z zakresu prawa cywilnego w Warszawie, koniecznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje!

bottom of page