top of page
Betonowa ściana

 

Porady prawne

Oprócz kompleksowego prowadzenia spraw Kancelaria oferuje także usługi dodatkowe, takie jak udzielanie porad prawych oraz przegląd i analiza akt sprawy.

 

Porad prawnych w dziedzinie prawa rodzinnego udzielany zarówno podczas spotkań na żywo, online, jak i telefonicznie. Podczas porady odpowiemy na wszelkie pytania praz dowiedzą się Państwo jak wygląda konkretna procedura. Możemy przedyskutować różne strategie procesowe i pomóc w wyborze najlepszej dla Państwa. Od pierwszej chwili rozmowy obowiązuje nas tajemnica adwokacka , które są jednymi z naczelnych zasad naszego zawodu. Dlatego też wszystko co nam Państwo przekażą pozostanie w pełni poufne. Jeżeli po spotkaniu zdecydują się Państwo na dalszą reprezentację, koszt porady zostanie wliczony w cenę kolejnych usług. Aby skorzystać z porady prosimy o kontakt lub rezerwacje wizyty.

Jeżeli w Państwa sprawie podjęto już jakieś czynności konieczny może okazać się przegląd akt. Tylko na podstawie ich analizy będziemy w stanie w pełni ocenić sytuację i podjąć najlepsze decyzje procesowe. Strony (czy to w sądzie, czy przed organem administracji) mają prawo wglądu w materiały sprawy. W ramach niniejszej usługi złożymy wniosek o dostęp do akt (jeżeli będzie to wymagane), udamy się do odpowiedniego organu (najczęściej sąd lub organ administracyjny) i wykonamy fotokopie całości materiału procesowego, który zostanie Państwu udostępniony zdalnie. Następnie dokładnie przeanalizujemy akta i przedstawimy Państwu propozycje dalszych działań. Jeżeli zdecydują się Państwo na dalszą reprezentację, koszt przeglądu akt zostanie wliczony w cenę kolejnych usług.

bottom of page