top of page

Stała obsługa przedsiębiorców

 

Jedną z usług prawnych, na którą warto się zdecydować podczas prowadzenia firmy, jest stała obsługa przedsiębiorców. W Warszawie na Pradze i na Bemowie znajdziesz biura kancelarii SG Adwokaci. Pracujący tam prawnicy doskonale znają przepisy dotyczące różnych typów spółek, zobowiązań ich przedstawicieli oraz specyfiki dokumentacji charakterystycznej dla tego obszaru. Jeżeli zatem chcesz mieć pewność, że w każdej chwili uzyskasz fachową pomoc prawną, zapraszamy do nawiązania stałej współpracy z naszą kancelarią!

Dlaczego warto wybrać stałą obsługę przedsiębiorców w Warszawie na Pradze i Bemowie?

Kancelaria SG Adwokaci świadczy najwyższej jakości usługi prawne dla przedsiębiorców. Nasi specjaliści kształcili się na studiach prawniczych, poszerzali wiedzę na kursach i szkoleniach oraz zdobyli doświadczenie podczas współpracy z wieloma Klientami. Możemy zatem zagwarantować Ci, że otrzymasz profesjonalne wsparcie, a wszystkie usługi będą realizowane rzetelnie i terminowo.

Oferujemy stałą współpracę z przedsiębiorcami, która pozwala nam na bieżąco monitorować zmieniające się przepisy oraz sytuację prawną obsługiwanych przez nas firm. Klienci, którzy zdecydują się na tę formę naszych usług, mogą liczyć na jeszcze szybszą i dokładniejszą analizę dokumentacji prawnej czy spersonalizowane doradztwo.

Stała obsługa pozytywnie wpływa na nasze relacje z Klientem i pozwala budować zaufanie – wszystko to sprawia, że współpraca przebiega nienagannie. W naszej ofercie dostępna jest również doraźna pomoc w nagłych przypadkach – możesz w ten sposób przekonać się o naszych kompetencjach.

Nasze usługi stałej obsługi przedsiębiorców świadczymy nie tylko w Warszawie w biurach na Bemowie i Pradze. W naszej ofercie dostępne są również usługi zdalne oraz w siedzibie Klienta. Współpracujemy z Klientami z różnych zakątków świata. W takim przypadku zapewniamy szybki i bezpieczny przepływ dokumentów za pośrednictwem poczty lub kuriera. Szczegóły współpracy możemy wówczas doprecyzować podczas rozmowy telefonicznej lub drogą mailową. Zdalne usługi są skierowane nie tylko dla Klientów zagranicznych – jeżeli na co dzień mieszkasz i pracujesz z dala od Warszawy lub nie chcesz odwiedzić nas stacjonarnie, również możemy zaproponować Ci dogodne rozwiązania.

Stała obsługa przedsiębiorców na warszawskim Bemowie i Pradze – zakres usług kancelarii SG Adwokaci

Stała obsługa przedsiębiorców obejmuje szeroki zakres usług. W ramach współpracy z firmami zajmujemy się między innymi:

  • zmianami umów spółek,

  • zmianami w KRS,

  • sporządzaniem dokumentacji związanej ze zgromadzeniami wspólników,

  • sporządzaniem dokumentacji związanej ze zgromadzeniami akcjonariuszy, posiedzeniami zarządu oraz rady nadzorczej,

  • sporządzaniem aktów wewnętrznych regulujących funkcjonowanie spółek,

  • doradztwo w zakresie prawa pracy i innych dziedzin,

  • windykacja należności (wezwania do zapłaty, postępowania egzekucyjne).

 

Dodatkowo kancelaria może pomóc w tworzeniu uchwał organów spółki, zaproszeń na zgromadzenie wspólników, wzorów dokumentów. Mamy doświadczenie w kwestiach związanych ze składaniem sprawozdań finansowych, sprawozdań z działalności spółki, uchwał o sporządzeniu uproszczonego sprawozdania finansowego. Nasze usługi obejmują także tworzenie i konsultowanie aktów wewnętrznych, takich jak regulaminy, czy statuty oraz sporządzanie innych dokumentów (wzorów umowy o pracę, umów cywilnoprawnych, wypowiedzeń i tym podobnych).

 

Możesz liczyć również na nasze wsparcie podczas Zgromadzeń Zwyczajnych i Nadzwyczajnych. Nie tylko przygotujemy niezbędne dokumenty, ale możemy być również obecni podczas zebrania. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że w przypadku niejasnych sytuacji rozwiejemy wątpliwości i wskażemy najlepsze dostępne rozwiązania.

Zmiany umowy spółki w ramach stałej obsługi przedsiębiorców w Warszawie – Bemów i Praga

Zmiany umowy spółki mogą wymagać na przykład: zmiana nazwy, miejsca siedziby (ale już nie adresu w tej samej miejscowości), wysokości kapitału zakładowego (co do zasady), czy też przedmiotu działalności spółki. Często jednak wystarczy jedynie zmiana wpisu w KRS. Taka możliwość istnieje w przypadku zmiany adresu, członków zarządu, przedmiotu działalności (o ile dodawany przedmiot działalności został przewidziany w umowie spółki), a niekiedy także wysokości kapitału zakładowego.

Decydując się na stałą obsługę przedsiębiorców przez naszą kancelarię z warszawskiego Bemowa lub Pragi Południe, możesz liczyć na jeszcze sprawniejszą realizację zmian w umowie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sytuacji i zapewniamy kompleksową pomoc. Dzięki znajomości przedsiębiorstwa i zgromadzonej dokumentacji cały proces będzie przebiegał szybko, a usługa zostanie wykonana dokładnie.

W ramach stałej obsługi firmy możesz także skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy. Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo w zakresie prawnych aspektów prowadzenia firmy czy kodeksu pracy. Stała współpraca z Kancelarią SG Adwokaci pozwoli Ci zatem uniknąć wielu niejasnych sytuacji czy niekorzystnych rozwiązań, które wynikają z braku świadomości praw i obowiązków przedsiębiorców.

Stała obsługa przedsiębiorców w Warszawie od pierwszych dni firmy

W naszych biurach na Bemowie i Pradze zajmujemy się wsparciem istniejących już firm oraz pomocą w tworzeniu nowych przedsiębiorstw. Możesz rozpocząć współpracę z naszą kancelarią jeszcze przed formalnym utworzeniem firmy. Dzięki temu od samego początku będziesz mógł liczyć na doradztwo profesjonalistów. Zapewnimy niezbędne wsparcie podczas tworzenia różnych typów spółek – w razie potrzeby podpowiemy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Nawiązanie współpracy i powierzenie nam obsługi przedsiębiorstwa już od początku jego istnienia pozwala na zapewnienie najlepszego wsparcia. W takim przypadku nasi specjaliści mogą starannie zapoznać się z profilem firmy i doradzić optymalne rozwiązania, w tym wskazać ewentualne dodatkowe wymogi prawne, które mogą dotyczyć Twojej firmy. Nawiązanie współpracy na tak wczesnym etapie działania spółki pozwoli Ci uniknąć wielu błędów, które mogą zaszkodzić firmie w przyszłości. Z naszą pomocą od chwili utworzenia firmy jej dokumentacja będzie poprawnie przygotowana i starannie prowadzona, a każdą wątpliwość prawną będziesz mógł skonsultować z fachowcami.

Stała obsługa przedsiębiorców w Warszawie od pierwszych dni firmy

Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi prawnej spółki, prosimy o kontakt – stworzymy indywidualną ofertę doskonale dopasowaną do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Dzięki zapoznaniu się ze specyfiką firmy obszarem jej działania i sposobem zarządzania, uda nam się dobrać optymalne rozwiązania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszej oferty pozostajemy do dyspozycji mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy również na spotkania w naszych biurach zlokalizowanych na Bemowie i Pradze.

bottom of page